Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Muži » Články

Dvě kola před koncem jsou házenkáři první

publikováno 25.04.2017 (aktualizováno 18.05.2017)

Ledečští házenkáři mají po 10 zápasech na kontě 15 bodů, za 6 výher, tři remízy a jednu prohru.

V posledním utkání 23.4.2017 proti Sokolu Vršovice B byla Ledeč jasným favoritem. Po lehkých problémech se sestavou a postupným vývojem prvního poločasu bylo jasné, že papírové předpoklady platit nebudou. Celý první poločas vedli hosté o 1 až 4 branky, bohužel nevyšel konec poločasu. Ve 24. minutě byl stav 8:12 pro Ledeč, Vršovice však dokázali snížit rozdíl skóre na 13:14.

Poločasová přestávka pomohla spíše domácím, stejně jako na konci prvního poločasu vstřelili Vršovice 5 branek a my pouhé 2 a tím dokázali otočit utkání na 18:16. V dalších minutách se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, kdy ani jeden ze soupeřů nedokázal odskočit na více než jednu branku. V posledních 2 minutách utkání bylo k vidění vyloučení na obou stranách. Minutu před koncem utkání svítil na tabuli stav 26:26. Domácí však měli míč, který dokázali 40 vteřin před koncem dostat do branky. V posledních vteřinách utkání se Jakubovi Drápelovi podařilo proskočit zablokovanou obranou a vstřelit branku, která rozhodla o remíze 27:27.

Více než remíza nás, ale mrzí zranění brankaře Ondry Kršňáka, který si při zákroku utrhl meniskus v levém koleni. Sezóna pro něj tedy skončila předčasně a my mu přejeme rychlé zotavení.

Sestava: Kršňák, Pešek – Drápela J. 7, Žák, Roul 1, Wurm J. 3, Jeřábek 7, Budiš 1, Drápela M. 1, Procházka 7/3

Po zaváhání Žďáru n.S. v Kutné Hoře (24:35) se Ledeč dostává na průběžné první místo SRL. Boj o první místo mezi Ledčí a Žďárem bude k vidění 20.5.2017 od 14:30 ve sportovní hale gymnázia. Srdečně zveme všechny příznivce házené, aby s námi zakončili letošní sezónu a pomohli nám udržet domácí neporazitelnost!!!!