Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Muži » Články

Domácí neporazitelnost mužů pokračuje

publikováno 10.04.2017 (aktualizováno 25.04.2017)

V sobotu 8.4. jsme na domácí palubovce přivítali v dalším kole mužské SRL zálohu pražského Chodova. Podzimní střetnutí v Praze skončilo po dramatickém finiši dělbou bodů a tak se podobný průběh dal očekávat i v sobotním zápase.

To se potvrdilo v první polovině prvního poločasu, kdy byl stav 7:6 pro domácí. Hosté poté sérií 4 branek otočili skóre a domácí museli sáhnout po time-outu. Po udělení taktických pokynů se z lepšila obranná hra a v závěru první půle jsme šňůrou 3 branek překlopili vedení na svou stranu, avšak hosté brankou v posledních vteřinách poločasu stanovili výsledek na 13:13

Druhý poločas zvládli lépe naši muži, když se dokázali prosadit 4x v řadě a vybudovali si vedení o tři branky. Hosté se ale nevzdali a deset minut před koncem utkání byl stav znovu srovnaný 22:22. Oba soupeři se pak střídali ve vedení až do 57.minuty, kdy naši muži dokázali vstřelit 3 branky v řadě a hosté pouze korigovali brankou v poslední minutě zápasu na konečných 29:27 pro domácí.

Sestava a branky: Kršňák, Pešek- Jeřábek Z. 7, Procházka 6, Wurm J. 4, Červený 4, Drápela J. 2, Žák 2, Cicvárek 2, Drápela M. 1, Roul 1, Kutílek, Lefner. Trenér Trpišovský