Úvod » Články » Ostatní

Ledečská stopa v Evropské házenkářské federaci!!!

publikováno 05.12.2016

S velkou hrdostí sledovali ledečští házenkáři výsledky voleb do předsednictva Evropské házenkářské federace (EHF), v rámci kongresu, který se uskutečnil v polovině listopadu v rakouském St. Wolfgangu. Členka našeho oddílu Liběna Šrámková (roz. Vondráčková) totiž kandidovala a byla i úspěšně zvolena do tzv. Court of handball, čili komise která rozhoduje o trestech. Česká házená tak po dlouhé době dosáhla významného diplomatického úspěchu a silného mandátu v EHF. Liběna, která ještě do nedávna hrála házenou aktivně za Ledeč, se nyní v Praze věnuje právničině a to hlavně se sportovní specializací. Stala se z ní významná odbornice, aktivní nejen v exekutivě české házené, ale je uznávaná i v jiných sportovních odvětvích. Nezapomíná však ani na „svůj zřejmě dobrý oddíl“ a aktivně se zapojuje i do činnosti ledečské házené a pomáhá nám s transformací stanov.

Na fotce zleva: Radek Bendl (prezident ČSH), Michael Wiederer (prezident EHF) a Liběna Šrámková (členka exekutivy ČSH a členka komise EHF "Court of Handball")

Ibinko, jsme na tebe pyšní, blahopřejeme a držíme palce v náročné funkci. Až přiletíš do Ledče, budeš to mít drahé  ;-)

Za ledečskou házenou  Honza Drápela

« 05 / 2024 »