Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Muži » Články

Házenkáři po podzimu na 2. místě

publikováno 01.12.2016

Ledečští házenkáři, hrající společnou regionální soutěž, se po poslední domácí výhře nad Kutnou Horou 29:20 umístili na 2. místě podzimní části tabulky. Prodloužili tak domácí neporazitelnost, kterou budeme chtít na jaře udržet.

Výhra nad Kutnou Horou se nerodila vůbec lehce, i když výsledek vypadá jednoznačně. Ještě ve 20. minutě prvního poločasu vedli hosté 7:8. Naštěstí v poslední desetiminutovce zavřel Jirka Zahradník bránu a následnými šesti brankami v řadě končil poločas výsledkem 13:8. Začátek druhé půlky začal také dobře, kdy jsme v 10.minutě odskočili na rozdíl 9 branek a už to vypadalo, že je hotovo. Ovšem jako v každém utkání jsme si vybrali několik minut bez gólu a toho Kutná Hora využila ke snížení výsledku na 20:16. Domácí time-out pomohl uklidnit hráče a nastartoval znovu „brankostroj“. Po dalších 3. minutách jsme měli zpátky sedmi brankový náskok a zápas dohrávali v klidu. Konečný výsledek tedy 29:20 pro Ledeč.