Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Muži » Články

Začátek sezony byl výherní

publikováno 14.09.2016 (aktualizováno 28.10.2016)

Na úvod nové sezóny regionální ligy mužů jelo naše družstvo 10.9.2016 na utkání 1.kola do Mělníka. Počasí v tento den (30°C) připomínalo spíše polovinu léta než druhý zářijový víkend a tak zápas hraný na venkovním hřišti byl velmi náročný.

Od začátku utkání se nám dařila trpělivá obrana s využitím rychlých protiútoků, díky kterým se nám dařilo držet dvoubrankové vedení.Kvalitní obrana nedovolovala soupeři se přiblížit na dostřel branky a proto jsme ve 20.minutě vedli již o 5 branek. Ke konci poločasu již byla znát únava hráčů z ostrého slunka, vyskytlo se několik technických chyb na obou stranách a brnky přibývaly pomalu. Asi každý rád slyšel píšťalku určující konec prvního poločasu s výsledkem 13:9 pro Ledeč.

Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, kdy oba týmy prakticky shodně odpovídali na branku soupeře. Náskok jsme v této fázy utkání udržovali na 4-5 brankách. V 50.minutě za stavu 20:16 přišla bezbranková 8 minutovka Ledče, kterého dokázal soupeř z Mělníka využít. Během 7 minut se dotáhl na rozdíl jediné branky (20:19), a proto nezbývalo nic jiného než vzít 4 minuty před koncem utkání time out. Přišel opravdu vhod, opět se nám podařilo zajistit obranu a třemi po sobě jdoucími brankami odskočit na rozdíl 4 branek. Výhru nám proto nevzal ani 7m hod nařízený a proměněný v posledních vteřinách utkání. Konečný výsledek 23:20.

Sestava a branky: Kršňák - Vránek 3, Žák 2, Wurm J. 3, Roul 1, Jeřábek 1, Drápela M. 3, Vajda 5, Lefner 2, Pešek, Drápela J. 3

Touto výhrou jsme si připsali první dva body do tabulky a další budeme chtít připsat v nedělním utkání 18.9. od 14h v hale u internátu. Přijďte nás podpořit proti Sokolu Vršovice!