Úvod » Muži » Články

Házená se připravuje na jarní sezónu

publikováno 26.04.2016 (aktualizováno 28.10.2016)

V zimních měsících házená nezahálí. Všechny kategorie intenzivně trénují, aby zlepšily svoje fyzické a herní schopnosti. Před zahájením jarní sezóny je potřeba se připravit na soupeře, tak abychom byli se svým výkonem na hřišti spokojeni, nejlépe abychom odešly ze hřiště jako vítězové.

Nejmladší kategorie se budou účastnit turnajů v okolí Ledče, k vrcholům sezóny bude opět patřit Memoriál Karla Šulce v Plzni. Nově poskládaný tým mladších žáků, kterých je v tuto chvíli již 19, bude získávat zkušenosti v soutěžních turnajích. Starší kategorie si zahrají jarní část Ligy vysočiny a zúčastní se Prague Handball cupu v Praze. Muži budou do jarní části Společné regionální ligy vstupovat ze 3.místa tabulky.

Na jaře nás také čekají dva turnaje školní ligy v miniházené, které budou navazovat na velmi úspěšné podzimní turnaje. Ten poslední se hrál 16.12. v Ledči a opět se ho zúčastnilo 16 týmů z Dolních Kralovic, Hněvkovic, Kožlí a Ledče. Všichni si mohli povšimnout zlepšení dětí oproti prvnímu turnaji i jejich neutuchající touze po vítězství. V kategorii 4.-5. tříd se pořadí oproti úvodnímu turnaji neměnilo, takže na prvních třech místech skončili týmy Tygři ZŠ Ledeč, Old Stars ZŠ Hněvkovice a Citrónci ZŠ Ledeč. V kategorii 1.-3.tříd byl na 1.místě tým Leopardů z Dolních Kralovic, na 2.místě Bílí tygři Ledeč a třetí skončil tým Rychlých šípu z Hněvkovic.

Na závěr bychom chtěli poznamenat, že nábor do týmů všech kategorií je stále otevřený a veškeré informace jsou dostupné na www.hazenaledec.banda.cz nebo v nabídce kroužků SVČ Ledeč.