Úvod » Minižactvo » Články

Minižákyně na pramínku v Pardubicích

publikováno 27.11.2014 (aktualizováno 28.10.2016)

Družstvo minižákyň se zúčastnilo ve dnech 15.-16.11. mezinárodního turnaje

PRAMÍNEK CUP PARDUBICE, na který se přihlásilo 12 družstev a který byl jako vždy výborně zorganizován. Naše družstvo na turnaji posílily ještě tři hráčky ze ŽIROVNICE, se kterými jsme se předem domluvily. Pro většinu hráček to byl vůbec první velký turnaj v házené 6+1, a proto odjížděly holky na PRAMÍNEK hlavně na zkušenou.

Sobotní klání zahájila naše děvčata proti týmu z KOLÍNA. Naše rychlá hra i odhodlání vyhrát byly znát od první chvíle, hladce jsme zvítězily 14-1. Další soupeř ASTRA PRAHA - KOMBINOVANÝ KLUCI-HOLKY, byl pro naše holky daleko těžší. My jsme nedokázaly ubránit jednoho hráče, který nám z devítky vstřelilsedm branek, a tak jsme prohrály 4-9. V třetím utkání proti klukům z IVANKY PRI DUNAJI jsme dokázaly držet krok, ale v závěru už jsme nestačily rychlým a zkušenějším klukům a prohrály jsme 3-6. K nejtěžšímu utkání jsme nastoupily proti favorizovanému družstvu SLAVIA PRAHA I - vítězi turnaje. Nám se naprosto nevydařil nástup do hry - po chybách v obraně a pasivitě v útoku jsme prohrály vysoko 1-11

Další těžký zápas nás čekal s týmem z VYSOČINY HAVLČKŮV BROD. To byl NEJHEZČÍ A NEJDRAMATIČTĚJŠÍ ZÁPAS TURNAJE. Do utkání jsme vstoupily velmi dobře. Od samého začátku se odehrávala přetahovaná o každou branku. Naše děvčata VÝBORNĚ BOJOVALA, navíc se v obraně dařilo dodržovat taktické pokyny a získávat míče - přihrávky ve středu pole byly téměř bezchybné. Ze středu pole se dařilo všem spojkám přecházet do rychlých útoků a v DRAMATICKÉM ZÁVĚRU vstřelila VÍTĚZNOU BRANKU KÁŤA MAINEROVÁ v posledních dvou vteřinách zápasu. OBROVSKÁ RADOST A VÝHRA 7-6. V dalších utkáních jsme zaslouženě zvítězily a to s družstvy KOBYLISY PRAHA 10-3, PARDUBICE  4-1 a SLAVIA PRAHA II 3-2.

Všem holkám děkujeme za skvělou hru, bojovnost a vzájemné povzbuzování po oba hrací dny. Během dvoudenního turnaje vytvořily všichni báječnou partu a jejich chování na hřišti i mimo něj bylo téměř bezchybné. Věřím, že předvedené výkony a skvělé výsledky jsou povzbuzením k další práci při trénincích.

Sestava: Káťa Mainerová 13,  Lucie Sochůrková 9, Káťa Prantlová 18, Lucie Randlíková 5, Lucie Koťarová 2,  Zuzana Coufalová 2, Pavla Pelůchová, Markéta Růžková, Eliška Dolanová, Michala Hořejšová, Anička Bláblová

« 05 / 2024 »