Úvod » St. dorostenci » Články

Dorostenci se porvali o první vítězství

publikováno 10.10.2014 (aktualizováno 28.10.2016)

Třetí utkání sehráli dorostenci v domácí hale s jedním z aspirantů na  „medaili“  družstvem Loko Louny.  Již před začátkem utkání bylo z hostujících kluků vidět značné sebevědomí, se kterým přistupovali k utkání. Toto sebevědomí vzalo trochu „za své“ hned v úvodu utkání, kdy naši kluci využili opět výborného výkonu Tomáše Vrbky v brance a hráčských a střeleckých dispozic hostujícího staršího žáka z Nového Veselí, který zatížil konto soupeře prvními sedmi brankami a zařídil tak stav 7:3, který svítil na ukazateli skóre v cca 13 minutě. I když soupeř ve druhé části poločasu hru i skóre postupně vyrovnával, přeci jen byl poločasový výsledek 12:10 v náš prospěch. Druhý poločas začal stejně jako ten první, takže náskok našeho družstva se zvyšoval až na 5 branek a tento rozdíl se udržel až do cca 23. minuty 2. poločasu. Pak však přišel infarktový závěr, ve kterém nakonec byli šťastnější naši kluci, kteří udrželi zasloužené vítězství o jednu branku 22:21. Pochvalu zaslouží všichni hráči, ať už byli na hřišti, či zda povzbuzovali své spoluhráče ze střídačky