Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Muži » Články

Muži dále bez ztráty bodu

publikováno 01.10.2014 (aktualizováno 28.10.2016)

Třetí ligové utkání naši muži odehráli na domácím hřišti 27. 9.2014 a jejich soupeřem byl opět pražský klub, tentokrát Lokomotiva Vršovice. Toto utkání mělo velmi podobný průběh jako poslední zápas odehraný na hřišti Sokolu Vršovic B. Od druhé minuty, kdy Aleš Procházka vstřelil první gól do soupeřovy branky, domácí mužstvo vedlo. Rozdíl ve skóre týmů v prvním poločase byl vždy 3 až 4 góly v náš prospěch. Domácím hráčům se dařilo ve střelbě a nedělali příliš technických chyb, takže poločasový výsledek 16:12 odpovídal průběhu utkání.

Druhý poločas naši muži zahájili úspěšně, a to sérií tří branek, kterými navýšili své skóre na 19:12. Vývoj zápasu se oproti prvnímu poločasu příliš nezměnil. Domácí navýšili své skóre o několik gólů, takže jejich vedení bylo výraznější a vedli dokonce o 8 gólů. Až na pětiminutovou krizi ve dvanácté minutě, kdy nebyli kvůli svým vlastním technickým chybám a špatné střelbě schopni dát gól, jim nelze nic vytknout. Výhra 32:25 byla zasloužená a družstvo je bohatší o další dva body, díky nimž si stále udržuje druhé místo v tabulce.