Úvod » Muži » Články

Po domácí výhře, vezeme body i z Prahy

publikováno 23.09.2014 (aktualizováno 28.10.2016)

Druhé utkání hrané v Praze na palubovce B-týmu Vršovic, mělo úplně opačný vývoj jak domácí utkání proti Baníku Most. Po vlažném začátku jsme prohrávali 0:2, ale již ve 4. minutě jsme naposledy pustili domácí do vedení. Nicméně až do 19. minuty byl stav vyrovnaný, maximálně o dvě branky v náš prospěch. Největší zásluhu na poločasovém výsledku 8:15 má skvěle chytající Ondra Kršňák, který spolu s precizní obranou pustil v posledních 10. minutách pouhé dvě branky oproti našim 8 vstřeleným.

Druhý poločas jsme začínali v brance s Michalem Jeřábkem a  výhodou přesilové hry. Bohužel díky dalšímu vlažnému začátku jsme nedokázali vstřelit branku a navíc po skončení trestu dvě inkasovali. Další průběh poločasu byl již vyrovnaný a skóre se pohybovalo v rozmezí od 5 do 7 branek v náš prospěch. Pouze ve 43. minutě bylo nutné vzít oddychový čas, aby se hra, po šňůře technických chyb na obou stranách, uklidnila. Po výhře 18:24 máme na kontě 4 body a držíme si tak stále druhou příčku v tabulce.